Uitslagen Hoofdklasse

BDK BGH BOS BRT DTM FE1 KRA SSF TNH VPB
Bakkerij De Kof 3-3 4-1 8-1 4-1 3-4 0-3 3-0 4-3 3-4
Blomgroep Holland 1-5 6-2 1-3 6-4 1-8 4-4 1-4 5-1 0-4
Bos Lastechniek 1-5 4-3 5-0 1-1 1-5 2-3 2-2 5-2 1-2
Brouwer Transport 2-4 3-4 8-2 3-5 1-13 4-4 1-3 1-2 1-4
DTM Techniek 4-5 2-1 5-5 2-1 1-6 0-3 4-0 1-1 3-3
Flevo Elektro 1 2-2 18-0 1-0 5-1 7-1 7-1 3-3 7-4 3-2
Kraaienest 3-3 8-1 2-2 4-2 6-4 11-2 3-1 6-0 5-0
Seafresh/Seafrozen 2-2 1-4 2-3 2-3 2-2 1-6 0-4 0-5 5-2
Ten Napel Heiwerken 3-3 2-3 3-3 5-0 3-5 0-3 1-4 1-5 2-3
Vishandel P. Baarssen 3-0 3-1 1-0 8-0 3-1 1-1 3-2 3-1 2-2

Stand Hoofdklasse

Team WG WI GL VL PU DV DT DS
1 Flevo Elektro 1 18 14 3 1 45 101 34 +67
2 Kraaienest 18 12 4 2 40 76 36 +40
3 Vishandel P. Baarssen 18 12 3 3 39 51 31 +20
4 Bakkerij De Kof 18 9 5 4 32 61 41 +20
5 DTM Techniek 18 5 5 8 20 46 60 -14
6 Blomgroep Holland 18 6 2 10 20 45 79 -34
7 Bos Lastechniek 18 4 5 9 17 40 55 -15
8 Seafresh/Seafrozen 18 4 4 10 16 34 52 -18
9 Ten Napel Heiwerken 18 3 4 11 13 40 60 -20
10 Brouwer Transport 18 3 1 14 10 35 81 -46

Uitslagen 1e klasse

DSD FCH HAV JAC KAJ RSS SEF SPI VES VIS
Dayseaday 8-5 2-3 3-0 2-1 6-1 3-2 7-2 1-2 6-3
FC Horizon Boys 5-2 8-1 3-2 3-2 5-3 1-2 9-3 3-4 5-1
Haventje 4-3 1-0 2-2 1-3 4-6 3-3 2-2 3-3 1-3
Jansen Coldstore 4-7 2-5 2-9 0-4 2-3 3-5 5-2 6-6 5-2
Kaptijn Juweliers 3-2 2-8 4-2 3-1 3-3 1-1 1-1 2-3 1-5
Redes Salinas 5-7 3-6 5-2 0-9 3-3 4-2 6-5 3-0 5-5
Seafresh 5-3 1-4 2-2 5-3 10-4 3-2 3-2 3-1 0-2
Spikker 0-7 4-8 1-5 1-3 1-4 5-1 6-2 4-7 2-5
Vlak en Strak 3-2 0-8 2-2 5-2 3-2 4-1 7-2 3-2 3-3
Visco 3-0 5-2 1-0 6-4 2-1 3-4 0-2 4-0 5-4

Stand 1e klasse

Team WG WI GL VL PU DV DT DS
1 FC Horizon Boys 18 13 0 5 39 88 46 +42
2 Visco 18 11 2 5 35 58 45 +13
3 Vlak en Strak 18 10 4 4 34 60 54 +6
4 Dayseaday 18 10 0 8 30 71 51 +20
5 Seafresh 18 9 3 6 30 53 51 +2
6 Redes Salinas 18 7 3 8 24 58 74 -16
7 Kaptijn Juweliers 18 6 4 8 22 44 51 -7
8 Haventje 18 5 6 7 21 47 52 -5
9 Jansen Coldstore 18 4 2 12 14 55 71 -16
10 Spikker 18 2 2 14 8 43 82 -39

Uitslagen 2e klasse

VHR BDZ NOB BPS SSR SVJ TOC ULT VAK VHS
Vishandel Ras 1-2 4-3 5-0 5-2 1-3 0-3 4-2 5-2 2-2
Bouwbedrijf De Zeewering 13-4 1-1 2-4 4-4 5-3 1-3 2-6 3-3 2-4
Noordzee Boys 6-4 2-2 2-2 1-2 2-2 2-4 1-6 3-2 3-8
BPS Financial Services 3-5 2-3 5-3 5-5 2-8 1-3 2-1 0-11 2-3
Snijder Schilderwerken/RSH 5-2 0-2 2-2 0-1 3-3 2-1 4-0 1-3 1-2
Skrepr/Visgroothandel De Jong 2-2 3-0 3-1 6-0 1-7 6-1 5-2 7-4 2-6
Tocosol 8-1 7-1 5-1 1-3 1-4 0-1 5-4 1-1 4-1
Ultrabad 3-3 3-5 5-3 3-5 5-1 6-2 2-7 3-2 2-5
VakNed 4-3 1-3 1-1 3-2 2-0 5-4 3-3 5-3 1-4
Vishandel Snoek 5-1 1-4 1-3 2-4 0-2 1-0 2-4 4-6 2-4

Stand 2e klasse

Team WG WI GL VL PU DV DT DS
1 Tocosol 18 11 2 5 35 61 36 +25
2 Skrepr/Visgroothandel De Jong 18 9 3 6 30 61 48 +13
3 VakNed 18 8 4 6 28 57 48 +9
4 Vishandel Snoek 18 9 1 8 28 53 47 +6
5 Bouwbedrijf De Zeewering 18 8 4 6 28 55 52 +3
6 Snijder Schilderwerken/RSH 18 7 4 7 25 45 40 +5
7 BPS Financial Services 18 7 2 9 23 43 66 -23
8 Ultrabad 18 7 1 10 22 62 65 -3
9 Vishandel Ras 18 6 3 9 21 52 68 -16
10 Noordzee Boys 18 3 6 9 15 40 59 -19

Uitslagen 3e klasse

RTN DUR KIR KRF KRT SHL SCS YOU ZEE ZES
R. ten Napel BV 4-3 2-3 3-1 6-0 2-4 3-3 3-4 5-2 6-3
Dakpannenleggers Urk 5-2 4-3 4-2 7-3 8-0 4-2 0-1 3-4 3-3
KIEK Reclame 9-5 3-5 5-0 0-4 4-3 3-4 2-3 3-4 0-4
Kramer Fish 3-3 4-8 7-5 4-4 5-5 1-2 1-5 2-5 3-3
Kramer Timmerwerken 4-5 3-6 2-7 2-5 2-0 8-2 3-1 6-4 4-5
Share Logistics 4-3 4-1 3-9 4-0 2-1 1-3 1-7 1-0 4-4
Schunselaar Schildersbedrijf 0-5 2-4 6-5 4-5 3-6 2-8 2-3 7-2 8-6
Yourpack.nl 5-4 1-1 1-3 2-1 5-1 3-1 3-2 4-1 6-0
Zeeboys 2-4 1-3 1-5 1-2 4-3 2-2 1-4 1-3 5-3
Zeevisserijbedrijf Snoek BV 2-3 4-6 0-4 2-6 1-7 6-5 8-0 1-4 1-1

Stand 3e klasse

Team WG WI GL VL PU DV DT DS
1 Yourpack.nl 18 15 1 2 46 61 28 +33
2 Dakpannenleggers Urk 18 12 2 4 38 75 46 +29
3 R. ten Napel BV 18 9 2 7 29 68 57 +11
4 KIEK Reclame 18 9 0 9 27 73 58 +15
5 Share Logistics 18 7 3 8 24 52 62 -10
6 Kramer Timmerwerken 18 7 1 10 22 63 67 -4
7 Schunselaar Schildersbedrijf 18 7 1 10 22 56 76 -20
8 Kramer Fish 18 5 4 9 19 52 67 -15
9 Zeeboys 18 5 2 11 17 41 61 -20
10 Zeevisserijbedrijf Snoek BV 18 4 4 10 16 56 75 -19

Uitslagen 4e klasse

AFO CAM CZA DOV FE2 EAS RFC TCR VLS VOO
Ambassadors Football 1-0 8-2 7-2 1-4 3-4 0-3 6-5 0-7 2-3
Cameranu.nl 0-3 3-4 0-2 3-3 4-3 3-4 0-9 3-9 1-3
CZA 3-5 1-6 2-2 4-3 2-5 3-11 2-3 2-3 2-9
DOVO 0-5 1-6 3-4 0-3 2-1 4-2 1-3 2-3 1-1
Flevo Elektro 2 5-8 5-2 6-5 5-2 3-5 1-4 5-3 2-9 6-2
Eagle Salmon 3-0 2-11 3-4 7-3 5-5 3-3 0-3 3-7 2-2
Rangers FC 4-3 5-1 7-1 1-1 7-3 4-1 3-2 2-6 6-2
Topslagerij Cretier 7-1 4-0 5-4 3-3 2-1 7-6 0-2 2-8 8-6
Van der Lee Seafish 9-1 2-4 7-0 6-1 3-1 10-3 2-5 9-7 2-3
Voordeelsieraden 3-2 5-2 3-0 4-0 4-2 3-4 2-7 6-3 2-7

Stand 4e klasse

Team WG WI GL VL PU DV DT DS
1 Van der Lee Seafish 18 15 0 3 45 109 43 +66
2 Rangers FC 18 14 2 2 44 80 38 +42
3 Voordeelsieraden 18 10 2 6 32 63 57 +6
4 Topslagerij Cretier 18 10 1 7 31 76 63 +13
5 Flevo Elektro 2 18 7 2 9 23 63 69 -6
6 Ambassadors Football (*) 18 8 0 10 23 56 64 -8
7 Eagle Salmon 18 6 3 9 21 60 76 -16
8 Cameranu.nl 18 5 1 12 16 49 66 -17
9 DOVO 18 3 4 11 13 30 63 -33
10 CZA (*) 18 4 1 13 12 45 92 -47

*) Strafpunten

Sponsoren