Uitslagen Hoofdklasse

BDK BGH BOS BRT DTM FE1 KRA SSF TNH VPB
Bakkerij De Kof 3-3 - 8-1 - 3-4 0-3 3-0 - 3-4
Blomgroep Holland - 6-2 - 6-4 1-8 4-4 - 5-1 0-4
Bos Lastechniek 1-5 4-3 5-0 1-1 1-5 - 2-2 - 1-2
Brouwer Transport 2-4 3-4 - 3-5 1-13 4-4 - 1-2 1-4
DTM Techniek 4-5 - 5-5 2-1 1-6 - 4-0 1-1 -
Flevo Elektro 1 - 18-0 1-0 5-1 - 7-1 3-3 7-4 -
Kraaienest 3-3 8-1 2-2 - 6-4 - 3-1 - 5-0
Seafresh/Seafrozen 2-2 1-4 - 2-3 - 1-6 - 0-5 5-2
Ten Napel Heiwerken 3-3 - 3-3 - 3-5 - 1-4 1-5 2-3
Vishandel P. Baarssen - - 1-0 8-0 3-1 1-1 3-2 - 2-2

Stand Hoofdklasse

Team WG WI GL VL PU DV DT DS
1 Flevo Elektro 1 13 11 2 0 35 84 18 +66
2 Vishandel P. Baarssen 13 9 2 2 29 37 23 +14
3 Kraaienest 12 6 4 2 22 45 30 +15
4 Bakkerij De Kof 12 5 4 3 19 42 30 +12
5 Blomgroep Holland 12 5 2 5 17 37 60 -23
6 DTM Techniek 12 4 3 5 15 37 40 -3
7 Bos Lastechniek 13 2 5 6 11 27 36 -9
8 Ten Napel Heiwerken 12 2 4 6 10 28 39 -11
9 Seafresh/Seafrozen 12 2 3 7 9 22 38 -16
10 Brouwer Transport 13 1 1 11 4 21 66 -45

Uitslagen 1e klasse

DSD FCH HAV JAC KAJ RSS SEF SPI VES VIS
Dayseaday 8-5 2-3 3-0 2-1 6-1 - 7-2 1-2 6-3
FC Horizon Boys - 8-1 3-2 3-2 - 1-2 9-3 3-4 5-1
Haventje 4-3 1-0 2-2 - 4-6 3-3 2-2 - 1-3
Jansen Coldstore - 2-5 2-9 0-4 2-3 3-5 - 6-6 5-2
Kaptijn Juweliers 3-2 2-8 4-2 - 3-3 - 1-1 - 1-5
Redes Salinas 5-7 3-6 - 0-9 - 4-2 - 3-0 -
Seafresh 5-3 - 2-2 - 10-4 3-2 3-2 3-1 0-2
Spikker 0-7 4-8 - 1-3 1-4 5-1 6-2 4-7 2-5
Vlak en Strak 3-2 - 2-2 5-2 3-2 4-1 7-2 - 3-3
Visco - 5-2 1-0 6-4 2-1 3-4 - 4-0 -

Stand 1e klasse

Team WG WI GL VL PU DV DT DS
1 Visco 14 9 1 4 28 45 34 +11
2 Vlak en Strak 13 8 3 2 27 47 34 +13
3 FC Horizon Boys 14 9 0 5 27 66 40 +26
4 Dayseaday 14 8 0 6 24 59 37 +22
5 Seafresh 13 7 2 4 23 42 40 +2
6 Haventje 14 4 5 5 17 36 40 -4
7 Redes Salinas 13 5 1 7 16 36 54 -18
8 Kaptijn Juweliers 13 4 2 7 14 32 42 -10
9 Jansen Coldstore 14 3 2 9 11 42 54 -12
10 Spikker 14 2 2 10 8 33 63 -30

Uitslagen 2e klasse

VHR BDZ NOB BPS SSR SVJ TOC ULT VAK VHS
Vishandel Ras 1-2 - 5-0 5-2 1-3 - 4-2 5-2 2-2
Bouwbedrijf De Zeewering - 1-1 2-4 4-4 - 1-3 2-6 3-3 2-4
Noordzee Boys 6-4 2-2 2-2 - 2-2 2-4 1-6 - 3-8
BPS Financial Services 3-5 2-3 - 5-5 2-8 1-3 - 0-11 -
Snijder Schilderwerken/RSH 5-2 - 2-2 - 3-3 - 4-0 1-3 -
Skrepr/Visgroothandel De Jong - 3-0 - 6-0 1-7 6-1 5-2 7-4 -
Tocosol 8-1 - 5-1 1-3 1-4 0-1 5-4 - 4-1
Ultrabad - 3-5 5-3 3-5 5-1 6-2 - 3-2 2-5
VakNed 4-3 1-3 1-1 3-2 2-0 5-4 3-3 - 1-4
Vishandel Snoek 5-1 1-4 1-3 2-4 0-2 1-0 2-4 - -

Stand 2e klasse

Team WG WI GL VL PU DV DT DS
1 Skrepr/Visgroothandel De Jong 14 8 2 4 26 51 34 +17
2 Tocosol 13 8 1 4 25 42 30 +12
3 VakNed 14 6 3 5 21 45 39 +6
4 Snijder Schilderwerken/RSH 13 5 4 4 19 40 33 +7
5 Vishandel Snoek 13 6 1 6 19 36 32 +4
6 Bouwbedrijf De Zeewering 14 5 4 5 19 34 38 -4
7 Ultrabad 13 6 0 7 18 47 44 +3
8 Vishandel Ras 13 5 1 7 16 39 44 -5
9 BPS Financial Services 14 4 2 8 14 33 59 -26
10 Noordzee Boys 13 2 6 5 12 29 43 -14

Uitslagen 3e klasse

RTN DUR KIR KRF KRT SHL SCS YOU ZEE ZES
R. ten Napel BV 4-3 2-3 3-1 - 2-4 3-3 3-4 5-2 6-3
Dakpannenleggers Urk - 4-3 - 7-3 8-0 4-2 0-1 3-4 3-3
KIEK Reclame 9-5 - 5-0 0-4 4-3 3-4 2-3 - -
Kramer Fish - 4-8 7-5 4-4 5-5 1-2 - 2-5 3-3
Kramer Timmerwerken 4-5 3-6 2-7 2-5 2-0 - 3-1 - 4-5
Share Logistics 4-3 4-1 3-9 4-0 - 1-3 - 1-0 -
Schunselaar Schildersbedrijf 0-5 2-4 6-5 - 3-6 2-8 2-3 7-2 8-6
Yourpack.nl 5-4 1-1 - 2-1 5-1 3-1 - 4-1 6-0
Zeeboys 2-4 - 1-5 1-2 4-3 - 1-4 - 5-3
Zeevisserijbedrijf Snoek BV - 4-6 0-4 2-6 1-7 6-5 - 1-4 1-1

Stand 3e klasse

Team WG WI GL VL PU DV DT DS
1 Yourpack.nl 13 11 1 1 34 42 20 +22
2 Dakpannenleggers Urk 14 8 2 4 26 58 38 +20
3 KIEK Reclame 14 8 0 6 24 64 44 +20
4 R. ten Napel BV 14 7 1 6 22 54 47 +7
5 Schunselaar Schildersbedrijf 14 7 1 6 22 48 52 -4
6 Share Logistics 14 6 1 7 19 43 48 -5
7 Kramer Timmerwerken 14 5 1 8 16 48 53 -5
8 Kramer Fish 14 4 3 7 15 41 51 -10
9 Zeeboys 13 4 1 8 13 29 44 -15
10 Zeevisserijbedrijf Snoek BV 14 2 3 9 9 38 68 -30

Uitslagen 4e klasse

AFO CAM CZA DOV FE2 EAS RFC TCR VLS VOO
Ambassadors Football 1-0 - 7-2 1-4 3-4 0-3 6-5 0-7 2-3
Cameranu.nl - 3-4 0-2 3-3 4-3 3-4 0-9 3-9 1-3
CZA 3-5 - 2-2 4-3 2-5 3-11 2-3 - 2-9
DOVO - 1-6 - 0-3 2-1 4-2 - 2-3 1-1
Flevo Elektro 2 5-8 - 6-5 - 3-5 - 5-3 - 6-2
Eagle Salmon - 2-11 3-4 7-3 5-5 3-3 - 3-7 -
Rangers FC 4-3 5-1 7-1 1-1 7-3 - 3-2 - 6-2
Topslagerij Cretier 7-1 4-0 5-4 3-3 - 7-6 0-2 2-8 8-6
Van der Lee Seafish 9-1 2-4 7-0 - 3-1 10-3 2-5 9-7 2-3
Voordeelsieraden - - 3-0 4-0 4-2 3-4 - - 2-7

Stand 4e klasse

Team WG WI GL VL PU DV DT DS
1 Rangers FC 14 11 2 1 35 63 28 +35
2 Van der Lee Seafish 14 11 0 3 33 85 36 +49
3 Voordeelsieraden 13 7 1 5 22 45 41 +4
4 Topslagerij Cretier 14 7 1 6 22 65 55 +10
5 Flevo Elektro 2 13 5 2 6 17 49 50 -1
6 Eagle Salmon 14 5 2 7 17 54 67 -13
7 Ambassadors Football (*) 13 5 0 8 14 38 56 -18
8 DOVO 13 3 4 6 13 23 40 -17
9 Cameranu.nl 14 4 1 9 13 39 52 -13
10 CZA (*) 14 3 1 10 9 36 72 -36

*) Strafpunten

Sponsoren