Uitslagen Hoofdklasse

BDK BGH BOS BRT DTM FE1 KRA SSF TNH VPB
Bakkerij De Kof - - - - - - - - -
Blomgroep Holland - - - - - - - - -
Bos Lastechniek - - - - - - - - -
Brouwer Transport - - - - - - - - -
DTM Techniek - - - - - - - - -
Flevo Elektro 1 - - - - - - - - -
Kraaienest - - - - - - - - -
Seafresh/Seafrozen - - - - - - - - -
Ten Napel Heiwerken - - - - - - - - -
Vishandel P. Baarssen - - - - - - - - -

Stand Hoofdklasse

Team WG WI GL VL PU DV DT DS
1 Bakkerij De Kof 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Blomgroep Holland 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bos Lastechniek 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Brouwer Transport 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DTM Techniek 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Flevo Elektro 1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Kraaienest 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Seafresh/Seafrozen 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Ten Napel Heiwerken 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Vishandel P. Baarssen 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagen 1e klasse

DSD FCH HAV JAC KAJ RSS SEF SPI VES VIS
Dayseaday - - - - - - - - -
FC Horizon Boys - - - - - - - - -
Haventje - - - - - - - - -
Jansen Coldstore - - - - - - - - -
Kaptijn Juweliers - - - - - - - - -
Redes Salinas - - - - - - - - -
Seafresh - - - - - - - - -
Spikker - - - - - - - - -
Vlak en Strak - - - - - - - - -
Visco - - - - - - - - -

Stand 1e klasse

Team WG WI GL VL PU DV DT DS
1 Dayseaday 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Horizon Boys 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Haventje 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Jansen Coldstore 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kaptijn Juweliers 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Redes Salinas 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Seafresh 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Spikker 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Visco 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Vlak en Strak 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagen 2e klasse

AVS BDZ NOB BPS SSR SVJ TOC ULT VAK VHS
AVS Klussenbedrijf - - - - - - - - -
Bouwbedrijf De Zeewering - - - - - - - - -
Noordzee Boys - - - - - - - - -
BPS Financial Services - - - - - - - - -
Snijder Schilderwerken/RSH - - - - - - - - -
Skrepr/Visgroothandel De Jong - - - - - - - - -
Tocosol - - - - - - - - -
Ultrabad - - - - - - - - -
VakNed - - - - - - - - -
Vishandel Snoek - - - - - - - - -

Stand 2e klasse

Team WG WI GL VL PU DV DT DS
1 AVS Klussenbedrijf 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bouwbedrijf De Zeewering 0 0 0 0 0 0 0 0
3 BPS Financial Services 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Noordzee Boys 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Skrepr/Visgroothandel De Jong 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Snijder Schilderwerken/RSH 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Tocosol 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Ultrabad 0 0 0 0 0 0 0 0
9 VakNed 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Vishandel Snoek 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagen 3e klasse

ATS DUR KIR KRF KRT SHL SCF YOU ZEE ZES
Auto Totaal Service - - - - - - - - -
Dakpannenleggers Urk - - - - - - - - -
KIEK Reclame - - - - - - - - -
Kramer Fish - - - - - - - - -
Kramer Timmerwerken - - - - - - - - -
Share Logistics - - - - - - - - -
Schunselaar Formaliteit - - - - - - - - -
Yourpack.nl - - - - - - - - -
Zeeboys - - - - - - - - -
Zeevisserijbedrijf Snoek BV - - - - - - - - -

Stand 3e klasse

Team WG WI GL VL PU DV DT DS
1 Auto Totaal Service 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dakpannenleggers Urk 0 0 0 0 0 0 0 0
3 KIEK Reclame 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kramer Fish 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kramer Timmerwerken 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Schunselaar Formaliteit 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Share Logistics 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Yourpack.nl 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Zeeboys 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Zeevisserijbedrijf Snoek BV 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagen 4e klasse

AFO CAM CZA DOV FE2 EAS RFC TCR VLS VOO
Ambassadors Football - - - - - - - - -
Cameranu.nl - - - - - - - - -
CZA - - - - - - - - -
DOVO - - - - - - - - -
Flevo Elektro 2 - - - - - - - - -
Eagle Salmon - - - - - - - - -
Rangers FC - - - - - - - - -
Topslagerij Cretier - - - - - - - - -
Van der Lee Seafish - - - - - - - - -
Voordeelsieraden - - - - - - - - -

Stand 4e klasse

Team WG WI GL VL PU DV DT DS
1 Ambassadors Football 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Cameranu.nl 0 0 0 0 0 0 0 0
3 CZA 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DOVO 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Eagle Salmon 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Flevo Elektro 2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Rangers FC 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Topslagerij Cretier 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Van der Lee Seafish 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Voordeelsieraden 0 0 0 0 0 0 0 0

Sponsoren