Komende Weken

Komende Weken

Sorteer op:
Datum Scheidsrechter Thuis Uit Info
26 nov 13:00 Dennis Romkes Dakpannenleggers Urk (MZU) Vishandel Ras (MZU)
26 nov 13:00 Reglementair Kramer Fish (MZU) KIEK Reclame (MZU)
26 nov 13:45 Dennis Romkes Bertus jr. (MZU) Ocean Company (MZU)
26 nov 13:45 Jan Loosman Brouwer Transport (MZU) Vishandel P. Baarssen (MZU)
26 nov 14:00 Albert van Veen Flevo Elektro 2 (MZU) Buitenbazen (MZU)
26 nov 14:00 Ernest Verboom Redes Salinas (MZU) Boorservice Urk (MZU)
26 nov 14:30 Jan Loosman R. ten Napel BV (MZU) Snijder Schilderwerken/RSH (MZU)
26 nov 14:30 Dennis Romkes Voordeelsieraden (MZU) Topslagerij Cretier (MZU)
26 nov 14:45 Ernest Verboom F.C. Horizon Boys (MZU) DTM Techniek (MZU)
26 nov 14:45 Albert van Veen GW Schilderwerken (MZU) Zeevisbedrijf Snoek BV (MZU)
26 nov 15:15 Rein Kramer Haventje (MZU) Jansen Coldstore (MZU)
26 nov 15:15 Riekus Meun Bos Lastechniek (MZU) Flevo Elektro 1 (MZU)
26 nov 15:30 Albert van Veen Bakkerij de Kof (MZU) Ten Napel Heiwerken (MZU)
26 nov 15:30 Ernest Verboom CZA (MZU) 't Kraaienest (MZU)
26 nov 16:00 Rein Kramer DOVO (MZU) Schunselaar Schildersbedrijf (MZU)
26 nov 16:00 Riekus Meun Bouwvast (MZU) Vlak en Strak (MZU)
26 nov 16:15 Kees Kaptijn Rangers FC (MZU) Van der Lee Seafish (MZU)
26 nov 16:15 Hessel de Vries ITPack (MZU) Kaptijn Juweliers (MZU)
26 nov 16:45 Rein Kramer Visco (MZU) Sea Fresh (MZU)
26 nov 16:45 Reglementair Dayseaday (MZU) Houtbouw Visser (MZU)
26 nov 17:00 Kees Kaptijn Ambassadors Football (MZU) Share Logistics (MZU)
26 nov 17:00 Hessel de Vries BPS Financial Services (MZU) Visgroothandel de Jong/Clæver (MZU)
26 nov 17:30 Albert Zwaan Floorever Kampen (MZU) Kramer Timmerwerken (MZU)
28 nov 19:00 L. van Poelje Avanti 3 (zaal) ZVV Urk 3 (zaal)
29 nov 17:30 Klaas Jelle Romkes HKS Finance (RZU) XO Pharma Oils (RZU)
29 nov 18:15 Klaas Jelle Romkes 't Kraaienest (RZU) Blesco Glaszettersbedrijf (RZU)
30 nov 17:45 Albert van Veen Hartman Marine (RZU) Schol Hypotheken (RZU)
30 nov 18:30 Albert van Veen Aquamar (RZU) Hout & Ambacht (RZU)
30 nov 20:45 Jan de Boer A.Q.S.U/Simavis (RZU) Schol Verzekeringen (RZU)
30 nov 21:00 K. Kooistra SC Flamingo 1 (zaal) ZVV Urk 2 (zaal)
30 nov 21:30 Jan de Boer HerstelBroeders (RZU) Vebatrans (RZU)
01 dec 17:45 Rein Kramer Tuinexperts (RZU) Het Urker Zalmhuys (RZU)
01 dec 18:30 Rein Kramer De Oude Bakkerij (RZU) Kapitein Elektra (RZU)
01 dec 19:15 Albert Hendrik Romkes Quickjewels (RZU) Clæver (RZU)
01 dec 20:00 Albert Hendrik Romkes Mulder Groep (RZU) Totec Installatiebedrijf (RZU)
01 dec 20:45 Jan Korf Behangersbedrijf Peters (RZU) Schilders Klaas de Klad (RZU)
01 dec 21:30 Jan Korf Noordzee International (RZU) Coenen/Snijder Reclame (RZU)
02 dec 21:30 E. Draaijer PKC'83/ Team Carré (zaal) ZVV Urk 1 (zaal)
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!